επιτυχόντες - καλοκαίρι 2012
 
σχολές υγείας
1.
Σταυροπουλου Ευδοξια
ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
2.
Τσαρτσαρακη Ευαγγελια
ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
3.
Παρασκευουδη Σοφια
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
4.
Μυστακιδου Ελενη
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
5.
Τουμπας Αναστασιος
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
6.
Χανου Αννα
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
7.
Κωνσταντοπουλου Μαρια
ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΝΕΤΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ)
8.
Γκαϊτατζη Ισμηνη
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
9.
Νακοπουλου Ευαγγελια
ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
10.
Εξαρχου Θωμαη
ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
11.
Μιχαηλιδου Κλαιρη
ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ (ΑΙΓΙΟ)
12.
Ντιουδη Ελενη
ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
13.
Τσινογλου Αριαδνη
ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ. (ΚΟΖΑΝΗ)
14.
Ζουζουλα Παναγιωτα
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ)
15.
Αϊβαζιδου Πηνελοπη
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
16.
Κωσταντινιδου Μαρια
ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΣΗΤΕΙΑ)
 
παιδαγωγικές σχολές
 
17.
Θεοδωριδου Ευθυμια (Π.)
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
18.
Πετσου Ανατολη
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
19.
Ιτσκου Αναστασια
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
20.
Λιθοξοϊδου Αμαλια
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
21.
Μοντεσιδου Μαρια
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
22.
Μητου Κατερινα
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
23.
Τσαγκαρλης Χρυσαφης
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
24.
Γεωργαλα Ελενη
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
25.
Θεοδωριδου Ευθυμια (Α.)
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
26.
Χατζησαββιδου Μαρια
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
27.
Χρηστιδου Νεραντζια
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ
28.
Καφετζης Νικος
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ. ΡΟΔΟΥ
29.
Καλομοιρη Ευγενια
ΕΚΠ/ΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝ. ΠΟΛ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
30.
Δοβλετιδου Αναστασια
ΕΠΤ. ΕΚΠ. ΠΡΟΣΧ. ΗΛΙΚΙΑ ΘΡΑΚΗΣ
31.
Βαρσαμα Αναστασια
ΕΠ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
32.
Φαρμακη Ηλεκτρα
ΕΠ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛ. ΘΡΑΚΗΣ
33.
Τσαρτσαρακη Κατερινα
ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
34.
Δοσπρα Αναστασια
ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
35.
Γιαπατζη Ειρηνη
ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
 
σχολές θεωρητικών επιστημών
 
36.
Μπανιωτης Στελιος
ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
37.
Πεσιος Νικος
ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
38.
Τσεκουρα Αγγελικη
ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
39.
Τσουτσα Ραφαελα
ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
40.
Μακριδου Κωνσταντινα
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
41.
Σαραντη Γεωργια
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
42.
Σαμαρα Ιωαννα
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
43.
Χατζηλιαδου Ουρανια
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
44.
Χωραφα Σοφια
ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
45.
Σιδερη Κατερινα
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
46.
Πετριδου Μαριαννα
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
47.
Μπαχαρογλου Μαρια
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
48.
Σλαμπακης Δημητρης
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
49.
Ηρωιδου Αννα
ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
50.
Παπαργυριου Χρηστος
ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
51.
Βασιλειαδου Δεσποινα
ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
52.
Πετριδου Ολγα
ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
53.
Χατζηβασιλειου Δημητρα
ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
54.
Μαντζανα Βικη
ΞΕΝ. ΓΛ. ΜΕΤΑΦΡ. & ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ ΙΟΝΙΟ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
55.
Σεληθωμα Κυριακη
ΞΕΝ. ΓΛ. ΜΕΤΑΦΡ. & ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ ΙΟΝΙΟ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
56.
Καλαϊτζη Πηνελοπη
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
57.
Ασταρτζη Δεσποινα
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
58.
Κιουρκτσιδου Αναστασια
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
59.
Γιαλαμουδη Αθανασια
ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚ. (ΦΛΩΡΙΝΑ)
60.
Τραϊτση Μαρινα
ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
61.
Καζαντζιδης Στελιος
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
62.
Μποσκου Δεσποινα
ΠΟΛΙΤ. ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΙΕΘΝ. ΣΧΕΣΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
 
σχολές οικονομίας & διοίκησης
 
63.
Γουργουλα Αναστασια
ΛΟΓΙΣΤ. & ΧΡΗΜ/ΚΩΝ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
64.
Κωνσταντινιδης Λαομεδων
ΛΟΓΙΣΤ. & ΧΡΗΜ/ΚΩΝ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
65.
Γιακαμοζης Θανασης
ΟΡΓΑΝ. & ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
66.
Δεληχατζη Μαρια
ΟΡΓ. & ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
67.
Σταματελος Φοιβος
ΟΡΓΑΝ. & ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
68.
Φακαλου Καλλιροη
ΟΡΓΑΝ. & ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
69.
Χιντας Κωνσταντινος
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
70.
Χατσηλιδης Ιωαννης
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
71.
Τζελεπη Φρειδερικη
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
72.
Κατεριαδου Χριστινα
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
73.
Κελεσιδου Μαρια
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
74.
Τσακος Κωνσταντινος
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
75.
Παυλιδης Σπυρος
ΔΙΕΘΝ. ΟΙΚΟΝ. ΣΧΕΣ. & ΑΝΑΠΤ. ΘΡΑΚΗΣ
76.
Τοψη Σοφια
ΔΙΕΘΝ. ΟΙΚΟΝ. ΣΧΕΣ. & ΑΝΑΠΤ. ΘΡΑΚΗΣ
77.
Βασιλειαδης Νικολαος
ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ & ΔΙΟΙΚ. ΛΕΙΤ. ΜΑΚ. (ΕΔΕΣΣΑ)
78.
Κανακης Δημητρης
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΧΙΟΣ)
79.
Κουμαρτζουδης Παναγιωτης
ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧ. ΥΠΗΡ. ΑΙΓΑΙΟΥ
80.
Καφετζης Παναγιωτης
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
81.
Παπαδοπουλος Κωστας
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
82.
Αλευρουδης Αλεξανδρος
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
83.
Μαζμανιδου Ελισαβετ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
84.
Πιτσοκα Κυριακη
ΕΦ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΔΙΟΙΚ. ΤΕΙ ΙΟΝΙΟΥ
 
πολυτεχνικές σχολές
85.
Αβραμιδης Γιωργος
ΗΛ. ΜΗΧ. & ΜΗΧ.ΥΠΟΛ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
86.
Ξενιδης Νικος
ΗΛ. ΜΗΧ. & ΜΗΧ.ΥΠΟΛ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
87.
Παντουβακης Αθανασιος
ΜΗΧ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
88.
Μοντεσιδης Μιλτιαδης
ΜΗΧ. Η/Υ ΤΗΛ/ΝΙΩΝ & ΔΙΚΤ. ΒΟΛΟΣ
89.
Ιωσηφιδης Γιωργος
ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
90.
Τσεκρελη Ειρηνη
ΠΟΛ. ΕΡΓ. ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
91.
Αλεξιαδης Ιωακειμ
ΠΟΛ. ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
92.
Γεωργιαδης Κωνσταντινος
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔ.
93.
Ηλιαδου Δεσποινα
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
94.
Κουρεπη Μαρινα
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝ. ΤΟΠΙΟΥ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
 
σχολές θετικών επιστημών
 
95.
Κυρκου Λαμπρινη
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
96.
Μαζνης Ευθυμιος
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
97.
Κοσκινοπουλος Θοδωρος
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
98.
Τσαρτσαρακης Θωμας
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
99.
Ηλιαδη Βασιλικη
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
100.
Τσακαλου Ραφαηλια
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
101.
Περδικατση Βανα
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
102.
Δρεναφτσης Δημοσθενης
ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
103.
Παντζαρτζης Χρηστος
ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
104.
Κουβατσης Αγγελος
ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
105.
Σαββιδου Δεσποινα
ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
106.
Ποτολιος Θεοδωρος
ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ
107.
Τσαρτσαρακης Γρηγορης
ΣΤΑΤΙΣΤ. & ΧΡΗΜΑΤ. ΜΑΘ/ΚΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
108.
Νελλα Στελλα
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΕΠΙΚ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
109.
Παπαβεντση Μαρια
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΕΠΙΚ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
110.
Παρασκευας Βαγγελης
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΕΠΙΚ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
111.
Ποπη Μαρια
ΒΙΟΜ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
112.
Κεσελιδου Νικολεττα
ΔΙΑΧ. ΠΛΗΡΟΦΟΡ. ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
113.
Τουτζαρης Αλεξανδρος
ΕΠ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ.ΜΑΚ.
114.
Γιαλατζης Κοσμας
ΕΦ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
115.
Λαμπρουδη Χριστινα
ΕΦ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
116.
Κρυσταλας Στρατος
ΦΥΤ. ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ.
 
σχολές στρατιωτικές & αστυνομίας
 
117.
Βεργος Τασος
ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
118.
Θεοδωριδης Δανιηλ
ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ)
119.
Αμπεριαδης Μιχαλης
ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
120.
Πεϊος Δημητρης
ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞ. ΣΤΡΑΤΟΥ (ΣΜΥ)